Reference

Co o nás říkají naši studenti a jejich rodiče?

Jakub Š., srpen 2015
jakubs
Studium ruštiny v Jazykové škole Užhorod pro mě osobně mělo velký přínos a pomohlo mi značné rozšířít moji znalost ruštiny. Podívám-li se zpětně, oceňuji především osobní přístup vedení školy a s tím spojenou perfektní komunikaci, kvalitní lektorku, příjemné prostory školy a zajímavou amtosféru města s mnoha příležitostmi, kde jazyk prakticky využít. Rád bych tímto doporučil Jazykovou školu Užhorod všem, kteří svůj ruský nebo ukrajinský jazyk chtějí posunout na další metu a vrátit se s dobrým pocitem zpět domů.

Jiří P. (otec studenta), červenec 2015
jirkap
Předem emailu bych Vám chtel poděkovat za pobyt syna v Užhorodě. Byl velmi nadšený. I jeho pokrok v jazyku byl viditelný, vše si již sám přečte, v obchodě se domluví. Určitě bych ho do Užhorodu poslal i za rok na další pobyt. Sám mě provedl Užhorodem a ukázal mi věci, které znal z Vaší prohlídky. V České čtvrti jsem si připadal jako v Dejvicích.

Bořivoj H., listopad 2014
borivojh
Jako řidič kamiónu jezdím v posledních letech hodně na východ. Potřeboval jsem si oživit základy ruštiny, kterou jsem se učil naposledy před 30 lety na základní škole. Jazykovou školu Užhorod jsem si vybral kvůli snadné dostupnosti (bezvízový vstup a levná doprava) a bezkonkurenční ceně. Byla to dobrá volba, znalost ruštiny jsem si během dvou týdnů velmi slušně oživil a navíc jsem si užil i volný čas v Užhorodu. Mám rád pivo a to je v Užhorodu dobré a velmi levné 🙂